GEMİDE

YAŞAM

Gemide Yaşam

Tatil Köyü

Daha önce hiç böyle bir tatil yaşamadınız…
Cruise’un büyüleyici dünyasına katılanlar tatil ve seyahati bir araya getirerek unutulmaz anlar yaşarlar… Hayallerinizin çok ötesindeki gemilerle mavi denizler üstünde büyüleyici bir atmosferde yolculuk… Mutluluğunuz için, size her türlü konforu sunan bir ortam… Bu yüzer tatil köyünde size sağlanan imkanlar o kadar fazla ki, geminizin yanaştığı liman kentinin güzellikleri ile geminizin sunduğu güzellikler arasında seçim yapamayacaksınız.

tatilKoyu

Spor

Sağlık Spor
Sağlık ve spor aktiviteleri…


 

İçinde Thalasso therapy havuzu da bulunan Aquaspa, Jade Spa, Mandara Spa, fitness center, aerobik odası, jimnastik salonu, jogging parkuru, jakuzi, sauna ve buhar odaları, sağlık kulübü, solaryum, masaj, güzellik merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzları… Hepsi şehir hayatının yarattığı tüm olumsuzlukları üzerinizden atabilmeniz için… Dalga sesleri eşliğinde, egzotik çiçek kokuları arasında doğal ürünlerle vücudun enerji akışını iyileştiren ve tüm gerginliğini almasını sağlayan masaj teknikleri… Alanında ün yapmış bir çok ünlü marka kendilerine ait özel formüllerle, vücudunuza zindelik ve tazelik katıyor. Güven ve konfor birarada..

Spor

spor

Güven ve Konfor

Yüzen lüks otellere hatta küçük şehirlere benzetebileceğimiz gemilerde, güvenliğiniz ve konforunuz için herşey düşünülmüş. Özel iç mimarisi ve atmosferiyle günün tatlı yorgunluğunu atabileceğiniz okyanus manzaralı ve balkonlu suitler, iç ve dış kabinler… Tüm odalarda TV, telefon, kasa, minibar, klima ve saç kurutma makineleri, 24 saat oda servisi… Engelliler için özel tasarlanmış odalar. Seçtikleri kabin göz önüne alınmaksızzn bütün misafirlerin elit şartlarda bütün aktivitelerden yararlanabilme imkanı… Maksimum rahatlık ve keyif yaşatmak için en ileri teknolojilerle yapılmış gemiler dengeli ve sessiz yapıya sahipler. Ayrıca hidrolik stabilizatör adı verilen ve geminin dalgalardan sallanmasını minimuma indiren bir sistem de mevcut.

alisveris

Serdivan Turizm

  •   Serdivan AVM, Kat 2, Serdivan, Sakarya

  •    Tel: +90 264 242 00 08

  •    e-Posta: info@serdivanturizm.com.tr

    

© Copyright 2014 by NicDarkThemes.com - Made With In Venice